м. Дніпро

Аварійне відкриття замків та авто

Відкрити замок у Дніпро

Коли стане в нагоді аварійне відкриття замків у ДніпріСеред багатьох життєвих ситуацій можна виділити кілька випадків, коли без послуг фахівців не обійтися. Наведемо найпоширеніші.  • Аварійне відкриття дверей у разі поломки замка.
  • Не дивлячись на всю надійність сучасних замкових механізмів, все рано чи пізно виходить з ладу. Необережне ставлення та експлуатація відіграє свою роль, і вам може знадобитися аварійне відмикання замків. Не варто намагатися розкрити замкову щілину самостійно, т.к. це може спричинити додаткові труднощі. Найкращим рішенням стане зателефонувати до аварійної служби MyKey, і вже протягом 20 хвилин професіонали нададуть вам необхідну допомогу.
  • Відкриття замку дверей у зв'язку з втратою ключів.
  • На жаль, досить поширена нагода. Найчастіше в таку ситуацію потрапляють діти, але ніхто від цього не застрахований, тому важливо знати, як вчинити в такій ситуації. Якщо ви раптово виявили втрату ключа, вам знадобиться аварійне відкриття замків у Дніпрі. Фахівець підбере потрібну заміну або здійснить ремонт.
  • Ушкодження замку зловмисниками.
  • На жаль, не рідкісні випадки, коли сусідські дітлахи або підлітки в спробах побешкетувати можуть пошкодити замкову свердловину сторонніми предметами. Наприклад, ви можете виявити в замку сірники, цвяхи та інші речі, які можуть привести замок у непридатність. Впадати у відчай не варто, майстри нашої служби виконають необхідні маніпуляції, щоб врятувати ваш замок і привести його в робочий стан.
  • Аварійне відмикання замку, якщо дитина зачинила двері зсередини.


Дітям цікаві різні механізми, і замки не виняток. Дитина може прокручувати ключ або ручку, поки батьки вийшли по пошту на майданчик. Якщо запасного ключа немає, допоможе прийде MyKey — аварійна служба відкриття дверей у Дніпрі. Ми можемо відкрити замок дверей будь-якої складності, не пошкодивши при цьому поверхню дверей.Час роботи

Понеділок - П'ятниця: Цілодобово
Субота - Неділя: Цілодобово

Адреса

м. Дніпро,
вул. Святослава Хороброго, 16

Майстер Ведмежатник

+38 (098) 406-86-36
+38 (095) 925-38-32


Позвонить